Reference

Přečtěte si vybrané reference od mých spokojených klientů. Zveřejněné reference pochází pouze od ověřených klientů, kterým jsem poskytla moje služby.

Moje spolupráce s realitní kanceláří ohledně nákupu nemovitosti byla perfektní. Zvláště oceňuji přístup makléřky paní Evy Veverkové. Jednání bylo profesionální, realitní kancelář zařídila veškeré smlouvy, kontakt s notářem, zápis do katastru nemovitostí atp. Velmi milé bylo připomenutí k přiznání k dani z nemovitosti. Děkuji a těším se na další případnou spolupráci.

pan Kolář

Využili jsme servisu při koupi zahrady této realitní kanceláře. Konkrétně služby realitní makléřky paní Veverkové. Se službami jsme byli spokojeni. Paní Veverková byla vstřícná, ochotná, poskytla nám veškeré informace a tak koupě a vyřizení veškerých dokumnetů mělo hladký průběh.

pan Bravenec

Makléřka paní Veverková prokázala profesionální přístup. Velmi pozitivně hodnotíme její korektní jednání, vstřícnost a příjemné vystupování.

paní Vítězová

S paní Vaverkovou jsme byli při prodeji našeho domu velice spokojeni, kupce našla za krátkou dobu. I když prodej byl pozastaven. Paní Vaverkovou doporučuji Vašem při prodeji nemovitosti. Až bude prodej aktuální opět se na ní obrátíme.

paní Jelinková

Paní makléřka Veverková nám velmi rychle zprostředkovala klienta. Prodej nemovitosti proběhl hladce, podklady byly připraveny, seznámila obě strany s podmínkami. Jsme naprosto spokojeni.

pan Králík

Od počátku spolupráce paní Veverkovou Evou při prodeji bytu probíhalo vše bez jakýchkoliv problémů. S přístupem paní makléřky jsem byla velice spokojena a spolupráci s ní mohu jen doporučit.

paní Vondrová

Touto cestou bych chtela podekovat p. Veverkové za profesionální tak i lidský přístup při koupi nemovitosti.

paní Dobešová

Pronajmul jsem přes tuto realitní společnost (konkrétně makléřku paní Veverkovou) byt a byl jsem velmi spokojen s přístupem i výsledkem procesu.

pan Padrta

Služby realitní kanceláře Century 21 Bonus vřele doporučuji. Měli jsme tu čest jednat s realitní makléřkou paní Veverkovou. Oceňuji její lidský přístup a profesionalitu. Pokud budeme v budoucnosti řešit prodej nebo pronájem nemovitosti, určitě se na paní Veverkovou opět obrátíme.

paní Řezáčová

S CENTURY 21 jsem byla velmi spokojená. Rychle vyřízené, profesionální a v neposlední řadě velmi milý, osobní a přirozený přístup Evy Veverkové.

paní Procházková

Velká spokojenost! Tak by se jednoduše dala ohodnotit naše spolupráce při koupi nového bytu s CENTURY 21 Bonus Brno prostřednictví Vaší paní makléřky Evy Veverkové. Spolupráce s ní byla bezproblémová. Především bychom vyzvedli krásně zpracovanou video prezentaci bytu, a dále profesionální, férové a vstřícné jednání paní Veverkové. Děkujeme 🙂

pan Svoboda

Dobrý den, chci poděkovat Vaší makléřce paní Evě Veverkové, která svojí profesionalitou, příjemným jednáním a vždy k mé spokojenosti zodpověděla veškeré mé dotazy a tím dělá také dobré jméno vaší realitní společnosti. V případě ji ráda i doporučím mým známým, kteří by měli zájem. Děkuji.

paní Rajmicová

Paní Veverková byla velmi vstřícná a ochotná, zjišťovala možnosti staveb na mém pozemku, který je v KÚ Újezd u Brna, jak na Měú Újezd u Brna tak na Sú Sokolnice. Posílala i písemnou žádost, aby se stavební úřad přesně vyjádřil. Komunikace probíhala telefonicky. Přeji pevné nervy a víc sluníčka.

Marcela Bílková

Ráda bych Vám poděkovala za Váš přátelský přístup při naší koupi chaty se zahradou v Újezdu u Brna. Jednání bylo vždy vstřícné a dotazy zodpovězené profesionálně. S přístupem s Vaší odbornosti jsme byli s manželem velmi spojeni.

Jana Buršíková

Dobrý den paní Veverková, Chci Vám tímto poděkovat za prohlídku domu v Lanžhotě na Strážích. Ihned po vystoupení z auta mě zaujal váš profesionální přístup, z prohlídky s Vámi, jsem měl , mám a dlouho budu mít , já i moje žena velice dobrý pocit. Není to prosím z mé strany jen otřepaná fráze. Zažili jsme makléře, který po nás řval, že ho rušíme, makléře, který bez okopírování našich občanských průkazů nikam nic ukazovat nepůjde apod. Prostě , jste milá, sympatická, profesionálka na pravém místě. Přesto vše dál o tuto nemovitost zájem mít nebudeme a to z důvodu velmi vysoké investice, kterou dům potřebuje. S přáním hezkého dne a samozřejmě i těch následujících

Martin Hofman

Dobrý den, chci poděkovat Vaší makléřce pí Veverkové za výbornou práci, přátelský přístup a rychlé, profesionální jednání. Vytvořila nádhernou prezentaci našeho bytu, neboť první dojem je moment, který platí i pro nemovitosti. Takže z mé strany velká spokojenost a pí. Veverkovou doporučuji jako nejlepší makléřku se kterou jsem měla možnost jednat.

Yuliya Yefimchuk

Děkujeme paní Veverkové za její přístup, díky kterému proběhl prodej našeho bytu naprosto plynule a v krátké době. Pokud budeme někdy řešit podobné problémy, máme jasno, na koho se obrátit.

Martina K.

Chceme poděkovat paní Veverkové za její maximální úsilí ve věci sehnání rychlého pronájmu v momentě, kdy se nám zkomplikovala naše životní situace. Ještě jednou děkujeme.

manželé Drozdovi

Práce paní Veverkové byla profesionální, vše proběhlo v pohodě.

Petr M.

Velké díky paní makléřce Veverkové. Profesionální pomoc se stěhováním z menšího bytu do většího.

Jana P.

Služby jsem využila celkem dvakrát. Pokaždé jsem byla spokojená a vše proběhlo profesionálně. Určitě doporučuji.

paní Mašková

Úspěšné obchody

Výběr úspěšně prodaných nemovitostí

Byt 3+1 Bořetická – Brno

PRODÁNO Ve výhradním zastoupení vám nabízíme k prodeji byt 3+1 s podlahovou plochou 64m2 s balkonem a sklepem. Byt se nachází v 1.…

Byt 3+KK, CP 66m2 s balkonem a skladovací kójí, 3.NP, Musilova, Brno-Husovice

PRODÁNO V zastoupení majitele nabízíme byt v cihlovém pasivním domě s výtahem, vybudovaným v roce 2015 za pomoci nejmodernějších technologií tak, že jako jediný…

Byt 3+1 Kuršova – Brno

PRODÁNO Ve výhradním zastoupení vám nabízíme k prodeji byt 3+1 s podlahovou plochou 74m2 s lodžií a sklepem. Byt se nachází ve 4.…

RD 5+1 v Kobylí, CP pozemku 790m2

PRODÁNO Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme prodej luxusního, samostatně stojícího rodinného domu o velikosti 5+1, se suterénními prostorami a zimní zahradou.…

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart