Eva Veverková – realitní makléřka

Více o mně a mé práci

Má práce mě baví a mám ji ráda. Jako realitní makléřka jsem v kontaktu s lidmi, pomáhám jim s prodejem, koupí, či pronájmem jejich nemovitostí a podílím se tak na jejich cestě k novému domovu, či jinému vysněnému cíli.

Ale to jsem vzala odzadu. Nejdříve jsem sbírala zkušenosti v obchodní sféře, později v sociální. Až po letech jsem spojila zkušenosti z obou oborů do práce realitní makléřky, kde kromě obchodních zkušeností a zkušeností z práce s lidmi v pomáhajících profesích se mohu realizovat i v jiných činnostech, být hodně v terénu a poznávat spoustu zajímavých lidí.

Ráda poslouchám jejich příběhy a mohu tak nejlépe zareagovat na jejich potřeby a přání. Prodej nemovitostí je totiž mnohem větší alchymií, než jen „pověsit“ fotografie na prodejní portál a pasivně čekat, až se někdo ozve.

Bezpodmínečná znalost realitního trhu, stanovení tržní ceny nemovitosti, nastavení individuálního marketingu, prezentace, profesionální foto a video, vizualizace, umění jednat s každým zájemcem, předat mu maximum informací a zvolit odpovídající metodiku při zajištění takového financování, kterého by sám v žádné bankovní instituci nedosáhl, je základní zlomek mé práce, které je mnohem, mnohem víc.

To vše teprve vede k úspěšnému cíli, na jehož konci je spokojený klient, potažmo i já.

Proto se neváhejte na mě obrátit, pomůžu i vám.

Kontakt

Potřebujete radu ohledně realit? Zavolejte mi nebo napište na email.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart