Byt 3+1 Kuršova – Brno

PRODÁNO

Ve výhradním zastoupení vám nabízíme k prodeji byt 3+1 s podlahovou plochou 74m2 s lodžií a sklepem. Byt se nachází ve 4. nadzemním podlaží devítipodlažního panelového domu s výtahem.

Byt 3+1 Kuršova – Brno

V roce 2008 v bytě proběhla rekonstrukce bytového jádra, úpravou bytové dispozice vznikla koupelna s umyvadlem a sprchovým koutem a prostorná, průchozí toaleta s možností umístění pračky a sušičky, s praktickou sprškou u toalety. Byt je bezbariérový, orientovaný na východ a jih. Jednotlivé pokoje mají vlastní vstup, z předsíně je přístup do šatny, z kuchyně na lodžii. Vytápění je ústřední centrální. Celkové měsíční náklady včetně fondu oprav jsou kolem 5.000 Kč. Byt má na patře společný uzavřený prostor s dalšími třemi byty. V domě je společná sušárna a kolárna. Bytový dům je po kompletní revitalizaci, zateplení fasády, plastová okna, nové elektrické rozvody, výtah a vnitřní prostory.

Vedle domu je možnost parkování pod domem a nad domem, v blízkosti dětská hřiště, konečná tramvaje a spousta zeleně, lesy a přehrada. Bystrc má velmi dobrou občanskou vybavenost, školy, obchodní centra, zdravotní střediska atd. a spojuje požadavky na bydlení ve městě spjatém s přírodou. Byt bude uvolněn začátkem července. Pokud vás nabídka zaujala, volejte makléři pro více informací.

Sdílejte tento příspěvek

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart