Byt 3+KK, CP 66m2 s balkonem a skladovací kójí, 3.NP, Musilova, Brno-Husovice

PRODÁNO

V zastoupení majitele nabízíme byt v cihlovém pasivním domě s výtahem, vybudovaným v roce 2015 za pomoci nejmodernějších technologií tak, že jako jediný bytový dům v Brně obhájil třídu energetické náročnosti „A“. Náklady na jeho provoz včetně veškerých poplatků činí pro dvě osoby 2. 500,- Kč včetně služeb.

Byt 3+kk Musilova

Byt má prostornou předsíň s úložným prostorem, kuchyni propojenou s obývacím pokojem a dva neprůchozí pokoje. Koupelna a wc jsou oddělené. Balkon situovaný na severní stranu umožňuje jeho využívání i v horkých letních dnech.  Byt se prodává se zařízením, kuchyňskou linkou, indukční deskou, el. troubou, lednicí, digestoří a také čističkou vody pracující na principu reverzní osmózy.

Po dohodě je možno v bytě ponechat koženou sedací soupravu, pračku, dvě prostorné skříně a postel. K bytu náleží skladovací kóje a podíl na společných prostorech, technologické místnosti, kočárkárně a zejména zahradě vybudované ve vnitrobloku, kde kromě hřiště pro děti se zabudovanými herními prvky je také možnost posezení s možností grilování. V domě je také možnost podzemního parkování. Celý dům je řešen bezbariérově, zabezpečen čipovým a kamerovým systémem.

Dům vystaven v pasivním standardu s centrální rekuperační jednotkou s individuálním ovládáním pro každý byt. Případné tepelné ztráty dokrývány elektrickými přímotopy. Ohřev vody centrálním tepelným čerpadlem umístěným na střeše. Stěny zatepleny, okna plastová, pětikomorová s dvojsklem.

Umístění domu ve vedlejší ulici slibuje klidné a příjemné bydlení, s dopravní obsluhou do centra města, tramvajová linka č.5 (Merhautova). V Husovicích je plná občanská vybavenost, v blízkosti parky, cyklostezka podél Svitavy, dětská hřiště a další rekreační vyžití. Pokud vás nabídka zaujala, zavolejte makléři.

Sdílejte tento příspěvek

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart