RD 5+1 v Kobylí, CP pozemku 790m2

PRODÁNO

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme prodej luxusního, samostatně stojícího rodinného domu o velikosti 5+1, se suterénními prostorami a zimní zahradou. Celková obytná plocha domu je 521m2. V suterénu je 6 místností včetně kotelny a prádelny, do které ústí shoz prádla z koupelen v obou nadzemích.

RD KOBYLÍ – VIDEOPROHLÍDKA

Vstup do domu je chráněn zádveřím, ze kterého se vstupuje do předsíně a následné haly, odkud je vstup do kuchyně a do obývacího pokoje s jídelnou. Vzájemně propojené místnosti jsou otevřené a vzdušné. Dále je zde k dispozici prostorná koupelna se sprchovým koutem, zvlášť umístěná toaleta a šatna. Na obývací pokoj navazuje zimní zahrada, ze které vedou schůdky na zahradu.

RD KOBYLÍ – 1. NP

Podkrovní prostory skýtají čtyři pokoje, koupelnu s vanou a dvěma umyvadly, šatnu a toaletu. Z chodby je přístup do půdních prostor. Součástí domu je dvojgaráž s dálkově ovládanými rolovacími vraty. Dům byl zkolaudovaný v roce 1998 a byl průběžně modernizován. V domě jsou napojeny všechny IS, voda, plyn, elektřina, kanalizace, jsou zde plastová okna, podlahové topení, internetová přípojka, klimatizace.

RD KOBYLÍ – 2.NP

V roce 2010 byla zkolaudována výstavba vedlejší budovy, která sloužila k podnikání. Lze ji využít pro bydlení,  provoz penzionu, či k jiným účelům. V 1. NP je umístěna kuchyňka 8,1m2, koupelna s wc 4,3m2 a skladové prostory s celkovou podlahovou plochou 90,8 m2. Ve 2.NP je prostorná podkrovní místnost s podlahovou plochou 51,7 m2. Budova má svou přípojku vody s vlastním odpočtem. Vytápění elektrickými přímotopy.

Na pozemek je možný vjezd po zpevněné dlažbě, zahrada má relaxační charakter, je zde zbudováno prostorné zastřešené posezení z masivu, nechybí krb, udírna, příjemnou atmosféru dotváří jezírko, okrasné rostliny a keře a altán s venkovními voliérami. Zbudována je nádrž na dešťovou vodu o obsahu 8m3 a automatické zavlažování trávníku.

Dům se nachází uprostřed vinařské obce Kobylí, v klidném místě slepé ulice. V obci je veškerá občanská vybavenost, základní škola, mateřská škola, obchody, pošta, knihovna, multifunkční hřiště, dopravní obsluha autobusem i vlakem. Obec je vyhledávaným turistickým cílem díky svým vinným sklepům a vinařským stezkám a nedalekým Mušovským jezerům a Pavlovským vrchům. Je vzdálena 6 km od Velkých Pavlovic, 23 km od Kyjova a 40 km od Brna.

Sdílejte tento příspěvek

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart