Byt 3+1 Bořetická – Brno

PRODÁNO

Ve výhradním zastoupení vám nabízíme k prodeji byt 3+1 s podlahovou plochou 64m2 s balkonem a sklepem. Byt se nachází v 1. nadzemním podlaží dvanáctipodlažního panelového domu s výtahem.

Byt 3+1 Bořetická – Brno

Byt je zrekonstruovaný, umístěný na prvním podlaží, ve společném uzavřeném prostoru s dalším bytem. Do bytu se vstupuje speciálně zabezpečenými vchodovými dveřmi do zádveří, na které navazuje předsíň se samostatnými vstupy do jednotlivých pokojů. Koupelna vybavena sprchovým koutem, společná s wc. Ložnice a dětský pokoj jsou situovány na severní stranu, obývací pokoj a kuchyně na stranu západní.  Balkon je přístupný z obývacího pokoje a je zabezpečen kovovou mříží. Kromě vlastního sklepa lze využívat společných prostor v suterénu, další uzamčený úložný prostor je přímo na patře, společný se sousedním bytem. Bytový dům je revitalizovaný, zateplený, nová fasáda, plastová okna, výtahy, stupačky, elektrické rozvody, dále jsou plánovány opravy balkonů a výměna podlahových krytin. V domě je dálkové centrální vytápění, měsíční náklady služeb činí 4740,- Kč včetně FO, spotřeba za elektřinu do 1000 Kč měsíčně.

Parkování u domu, vzhledem k umístění domu v okrajové části sídliště je parkování bezproblémové. V blízkosti bydliště jsou dvě dětská hřiště, MŠ, ZŠ, MHD, 400 m vzdálené Pálavské náměstí nabízí komplex obchodů a služeb. Vinohrady jsou lokalitou, která spojuje požadavky na bydlení ve městě spjatém s přírodou. Vyhledávaným turistickým cílem je kopec Hády, vyhlídka Velká Klajdovka a na ni navazující lesy. Pokud vás nabídka zaujala, volejte makléři pro více informací.

Sdílejte tento příspěvek

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart