Prodej RD v Černé Hoře 7+1, CP pozemku 410m2

PRODÁNO

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji patrový rodinný dům v Černé Hoře o velikosti 7+1, podlahová plocha 214m2, celková plocha pozemku 410m2. Dům z roku 1995 je postaven z cihel, ze 2/3 podsklepen, udržován ve výborném stavu. V domě jsou plastová okna, vnitřní zateplení, solární ohřev vody, dekorativní kamna na dřevo v přízemní hale s rozvodem do radiátorů, vytápění též plynovým kotlem. V domě napojeny všechny inženýrské sítě (elektřina, plyn, voda kanalizace). Výhodou rozvod  užitkové vody z vlastní studny do koupelny a wc. Měsíční náklady pro rodinu jsou kolem 2.400,- Kč (plyn, elektřina, voda).

Přízemní prostory sestávají ze vstupní chodby, haly, kuchyně, jídelny, obývacího pokoje, pracovny, toaleta a koupelna jsou oddělené. Z haly je vstup do chodby, ze které vedou schody do sklepa a východ na terasu. Na terasu se vychází též balkonovými dveřmi z obývacího pokoje. Ve sklepě jsou místnosti využívané pro uskladnění, prádelna se sušárnou, technické zázemí. 

1. NP

Z přízemní haly vede dřevěné schodiště do patra, kde jsou dva pokoje situovány do ulice a dva do dvora, je zde také komora. Menší pokoj situovaný do dvora má balkon. 

2. NP

Dům je umístěn ve svažitém terénu, zakomponovaným do okrasné zahrady s vybudovaným jezírkem, kamennými schody vedoucími z terasy do bytelného, ze dřeva zbudovaného posezení s možností grilování a vedou do horní části zahrady se skleníkem a záhonky. V základech z kamene, na kterém je zbudováno letní posezení, je umístěn další sklep sloužící pro uskladnění ovoce a zeleniny. Na konci pozemku je vystavěna dvojgaráž s dálkovým ovládáním. Až do této části zahrady lze přejít po dláždění. Celý dům i řešení venkovních prostor je praktické, důmyslné a estetické, což dokládají fotografie a video. 

Prodej RD v Černé Hoře 7+1, CP pozemku 410m2

Dům je v současné době využíván jako jednogenerační, v patře však lze vybudovat další bytovou jednotku, nabízí se i možnost využít k rozšíření bydlení půdní prostory.

Černá Hora je vyhledávanou lokalitou pro bydlení s veškerou občanskou vybaveností (obchody, služby, lékaři, mateřská škola, koupaliště, sportovní areál, domov pro seniory atd.) a dostupností do větších měst, jako jsou Boskovice, Blansko a Brno, které je vzdáleno 22km.  V okolí lesy a krásná příroda. V bezprostřední blízkosti od domu je ZŠ, obchod, autobusová zastávka, dětské hřiště, lesopark se zámkem Černá Hora a další. 

Dům bude uvolněn k bydlení v dubnu-květnu 2019. Z důvodu zpracovávání PENB uvádíme třídu G. Pokud vás dům zaujal, volejte makléři pro další informace. 

Sdílejte tento příspěvek

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart