Prostorný RD + možnost podnikání, Trstěnice

Nabízíme vám zajímavou nemovitost využitelnou pro podnikatelské záměry v oborech pohostinství a ubytování popř. jiné podnikatelské využití + vlastní bydlení. Budova byla zrekonstruována v roce 1907, další dílčí úpravy proběhly v posledních letech.

Přízemní prostory byly využívány k cukrářské výrobě, disponují společenskou místností, dvěma kuchyněmi a dvěma ložnicemi, dále jsou zde toalety s koupelnou. V horním patře je taneční sál o ploše 70 m2 (dá se využít jako kuchyně s obývacím pokojem), další čtyři místnosti a sociální zařízení.

 

 

 

 

 

 

 

Dům je v původním stavu, zachovalá dřevěná podlaha a okna, z chodby vstup do klenutého prostorného sklepa. Na dům navazuje garáž s výjezdem do ulice a pozemek, který je využíván jako zahrada a sad a je ohraničený zděnou hradbou, poskytující naprosté soukromí. Na pozemku jsou další přístavby, hospodářské budovy, které jsou částečně podsklepené a také je zde vlastní studna.

V obci se nachází koupaliště, několik hřišť, restaurace, obchod, základní a mateřská škola, knihovna a další služby.

Krásná okolní příroda vybízející k relaxaci. Nemovitost lze využít mnohostranně, avšak svou velkolepostí s nádechem historie přímo vybízí ke zbudování podnikání spojeného s bydlením.

Sdílejte tento příspěvek

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart